| andreea1728 a întrebat:

Sunt la o petrecere cu niste prieteni. Vine si iubitul meu acolo dar cu o fata ma duc la el si vorbesc si imi spune ca e doar o prietena.Pleaca cu ea si imi spune ca poate va veni inapoi si nu mai vine. Ce ma fac?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Iubitul tau? Poate al acelei fete cu care a fost si a plecat. Ca de era al tau, avea ochi doar pentru tine.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu mai visa. Asta sa faci! Acel baiat nu e iubitul tau asa cum vrei tu sa crezi. Intrerupe legatura cu el. Cati ani ai? Mi se pare o copilarie tot ce ai povestit tu aici.

| Giulia97Anna a răspuns:

Daca eram in locul tau...il calcam in picioare si pe aia o tundeam cheala!

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un sut in dos sau 2 palmele peste ochi, cu prima ocazie cand il vezi.
Deja este fostul iubit, pentru ca a incetat de o buna bucata sa-ti mai fie, odata ce era deja in relatie cu amica cu care a avut nesimtirea sa vina la aceeasi petrcere unde erai si tu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu ii dai papucii. Fara discutii. Orice explicatii si oricat ar fi de "savante" nu pot avea vreun sens sau o logica sicel mai probabil ar fi cu totul......inutile. Parerea mea. Ce sa faci? pur si simplu nimic altceva in afara de a fi rationala. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sa stai in continuare la petrecere, in speranta ca se va intoarce iubitul la tine.

| kandaraki a răspuns:

Nimic, te distrezi mai departe si gata!
tu nu ai iubit

| Kingsley a răspuns:

Eu zic sa-i dai vreo 5-6 palme, o sticla de vodca in cap si o flegma intre ochi cu prima ocazie. A da. Si sa-i dai papucii. (ai grija sa faci asta de fata cu toata lumea, sa se simta, cum te-ai simtit tu atunci)

| AndCat26 a răspuns:

In loc sa va duceti impreuna la petrecere veniti pe rand cu alt partener? Ce fel de relatie aveti voi? Mai degraba nici nu e o relatie. Desparte-te de el!