| rafy a întrebat:

Spuneti cele mai tari jocuri dupa parerea voastrahappywinking

12 răspunsuri:
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

CounterStrike, GTA şi altele.

| sweetale12 a răspuns:

Gta, the sims 3 big grin

| AGGA a răspuns:

Gta is faine:Vice City si Sanandreas
si Sims 3

| arn64 a răspuns:

Momentan joc TracjManai Nations forever.Cand ma plictises/il termin ma apuc de alt joc (cum fac eu de obicei big grin )

| Frogie a răspuns:

Cs, Street Fighter IV, Fear, Hitman!

| lorytza a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chicken Invaders(de preferat variantele 3 si 4 si cele de Craciun).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez va vb ca imi plac jocurile cu Justin Bieber si suntem un cuplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hay i-am Selena Gomez and Justin Bieber with my make a couple.

| love_cat a răspuns:

Sims

| secret555 a răspuns:

CS, Heroes of Might and Magic 5

| rech1nel a răspuns:

Resident evil.Counter-strike e mai mult pentru pustii de la generala happy