| gorgonosul a întrebat:

Cine imi zice si mie care sunt cele mai tari jocuri (dupa parerea voastra)din 2014(jocuri de PC/online)

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Dupa mine desi nu e un joc nou, gta 5 chiar daca e a lansare doar pe next gen si pe pc anul asta dupa mine tot jocul anului ramane doar pentru grafica noua care o va avea.

| Miuletz a răspuns:

Tera Rising, Wolfenstein the new order, The Witcher Wild Hunt, Castlevenia.

| anonimguy3 a răspuns (pentru Miuletz):

The Witcher 3 Wild Hunt apare in Februarie 2015 lol.

| Roberta06 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Counter strike. Chiar daca sunt fata. laughing