| sebyy a întrebat:

Spuneti-mi care stie dc nu merge sa faci cont pe empire? nici siteul lor nu mai merge a pus interdictie la romani si server e deschis!

2 răspunsuri:
| PaduraruAlin a răspuns:

In primul rand invata sa scrii romaneste si mai lasa toata ziua metinul ca nu te ajuta cu nimic.
In al 2-lea rand, foloseste un proxy. Ia uite, in loc sa stai toata ziua pe un joc poti invata despre proxy, retele, pc, html etc. si multe altele, si ai fi stiut singur raspunsul daca macar jumatate din timpul de joaca il alocai IT-ului.

| sebyy explică:

Daca esti dispus sa ma ajuti ...cu un proxy as fi foarte recunoscator uite id meu sebastyan_7