| HubbleBlue a întrebat:

Spuneti-mi ce e cel mai distractiv sa fac in timpul liber (in afara de a chema prietenii la mine acasa) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Sa iesi prin parc,la o plimbare cu bicicleta,sa citesti o carte (daca iti place), sa iesi la un suc sau sa joci un fotbal, tenis ceva cu prietenii.
Funda?

2 răspunsuri:
| nomad14 a răspuns:

Pai fa ceva ce nu ai mai facut pana acum!happy

| bluky a răspuns:

Poti sa impletesti fire si sa-ti faci bratari in diferite culori.De asemenea,sa ai un animal de companie alunga plictiseala.Cei mai jucausi si dornici de atentie sunt cainii. Poti sa le impletesti catelusilor zgarzi din fire colorate.Dar asta nu inseamna ca un alt animal de companie,de exemplu cum ar fi o pisica, un hamster, o veverita sau alte animale ar fi plictisitoare.Depinde doar de firea omului si cum percepe el termenul de lucru distractiv.