| alinadiana98 a întrebat:

Imi puteti spune ce pot face in timpul liber cu prietenii? In afara de a calatori si a merge prin oras. Este foarte plictisitor acasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ti se pare plictisitor, ai putea sa iti inviti prietenii acasa si sa organizati o petrecere in pijamale in seara asta. Puteti sa jucati cateva jocuri, de exemplu, jocuri de carti, sa spuneti bancuri sau sa discutati despre lucruri care va intereseaza.Alta idee e sa va uitati la un film, depinde, de pe internet sau la tv. Faptul ca iti petreci timpul cu prietenii cei mai buni facand lucruri interesante alunga plictiseala.

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai incercat sa citesti vreo carte? ( curiozitatea )

| Petronela a răspuns:

Cititi o carte interesanta sau mergeti la mall, in parc etc

| cosmin_2318 a răspuns:

Pai puteti sa plecati intr-o excursie

mergeti la padure faceti gratare etc

mergeti in cluburi