| Ilinca a întrebat:

Spuneţi-mi filmul vostru preferat. Dar nu vreau să-mi trimiteţi o listă cu 300 de filme, ci unul care v-a plăcut în mod deosebit happy

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Inainte, pentru mine, era Naufragiatul (Cast Away) cu Tom Hanks. Acum, este Gladiatorul, cu Russel Crowe. Ca si filme reconoscute de multe multe persoane, unii artisti (oameni care se pot pronunta), altii oameni simpli, ar fi Forrest Gump, tot cu Tom Hanks, sau Lista lui Schindler.
Toate aceste filme merita a fi vazute, deoarece iti ofera o lectie de viata. Am vrut sa iti dau doar un film, asa cum ai cerut, dar iata ca am "reusit" sa iti dau o lista, ceea ce nu ai dorit. Daca e sa aleg doar unul, ramin la Gladiatorul, un film care m-a impresionat datorita caracterului puternic de care da dovada Maximus, personajul principal.

6 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Seria Van Wilder si Harold and Kumar 1&2.

| MBG a răspuns:

Tooth Fairy a fost o comedie SOOPER.Am ras foarte mult si mi-a mai placut Shark Boy and Lava Girl astea doua mi-ai placut cel imi mult.
fundita, daca-ti plac big grin

| Alee_9909 a răspuns:

Pai mi-au placut vreo 3:
-Raise your voice
-Titanic
-Wasabi

| rekii a răspuns:

You Don't Mess With the Zohan e comedie mare e cel mai smecher film...

| Katalin02 a răspuns:

Gheţari în Flăcări 11 nominalizari la oscar happy 7 premii oscar, 3 globu de aur, 2 bafta, 2 cannnes, 1 urs la berlin