| Andwta a întrebat:

Imi sugerati niste filme : horror(urasc cele cu fantome ), comedie sau filmul vostru preferat.
Prefer sa imi spuneti 4 filme decat o lista lunga luata la intamplare de pe net.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The visit
Masacrul din texas
saw
Final destionation
Sleepy hollow
Iar preferatele mele sunt :
horror : 1408 si the others
"normale" : good will hunting, forrest gump si the pursuit of happyness

| faramatania a răspuns:

Horror:Omnívoros (2013),The Bad Batch (2016),The Killing Of A Sacred Deer (2017,,, si încă un film cu Barry Keoghan, dar nu horror:American Animals (2018),Phoenix Forgotten (2017),El bar (2017),iar un film preferat:Anon (2018)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ce o sa iti spun eu niste filme din categoria ceruta de tine care le-am vizionat si mi s-au parut cele mai bune, incep cu cele de comedie, o sa iti spun 2 romanesti si 2 straine cu subtitrare:

(Comedie):
*romanesti* :
-Selfie 69 (2016)
-Doua lozuri (2016)

*straine*:
-The Heartbreak Kid (2007)
-Happy Gilmore (1996)

(Horror):
-The Witch
-A quiet place

Sper ca te-am ajutat, lista aceasta e creata de mine in functie dupa filmele care le-am vizionat din categoria ceruta, eu sincer un film recomandat ti-as recomanda: Undisputed IV/III/II, chiar te rog sa il urmaresti sau daca l-ai urmarit sunt sigur ca ti-ai creeat o impresie buna despre el. Cu placere!

| JetBlueJet a răspuns:

PREFERATELE MELE (Le-am vazut de minim 3 ori fiecare)
Evil Dead(Primul film horror vazut vreodata)
Tulip Fever
Predestination (Sa te uiti neaparat la asta)
Premonition
The sixth sense
Cloud atlas
Cold mountain
The last song
A walk to remember
Leon : the professional
Cube (1997)
Interstellar
Project Almanac

| Vali215 a răspuns:

Don't Breathe (2016), Dead Silence, The Conjuring 1 si 2, IT (2017) in general filmele horror se gasesc greu deoarece nu sunt multe de calitate.

| Andwta explică (pentru Vali215):

Primu l-am vazut mai de mult si e genial. Al doiliea l-am vizionat ieri si mi-a placut. Multumesc. Al treilea e legat de demoni si prefer sa nu il vad. Al patrulea l-am vazut la cinema si e preferatul meu.