| NiceBaby a întrebat:

Spuneti-mi pls ceva ce se poate de facut vara privind faptul ca majoritatea timpului voi fi in oras.nu la bunici sau in alta parte... cred ca pentru mine va fi foarte plictisitor.[si inca ceva sunt clasa 7. voi fi la anul]dau fundita pentru un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Ai putea sa citesti carti precum La tiganci, Hanul Ancutei
sa incerci sa lucrezi pe calculator mai multe exercitii de limbi straina(engleza si franceza/germana) prin diferite metode atractive exp jocuri.
sa mergi la plaja (daca stai in cta) sa te bronzezi
sa mergi cu prietenii prin oras
sa vezi multe filme
si cel mai important sa stai pe TPU :X big grin
sper ca ti-am fost de folos cat de cat happy

4 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Atata timp cat esti langa prieteni, nu ai nevoie de planuri happy Cele mai frumoase vacante de vara le petreci atunci cand nu ai planuit nimic si totul vine de la sine.

| katala a răspuns:

In afara de lectura, tv si TPU, nu vad ce ai putea sa faci daca nu ai cu cine sa te intalnesti; apropos, din ce oras ziceai ca esti?

| candydream a răspuns:

Ai putea:sa mergi la cumparaturi, la strand, sa practici un sport in echipa, sa mergi la un flilm.Sau orice te pasioneaza

| NiceBaby explică:

Am eu cu cine sa ies dar am mai ashteptat ceva mai original si captivant! Asta p'u katala