| Cristinaaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat mai multe jocuri de jucat pe afara.Cu mingea, fara minge. Cele mai multe, primeste fundita inteligenta

Răspuns Câştigător
| JustMe_3798 a răspuns:

Buna, poti sa incerci jocuri ca:baseball, volleyball, pionerball, handball, fotbal, fotbal american, hochei de iarba, tenis, badminton, baschet, vanatorii de rate, in 11, capra, turca, sotron, freesbe, rugby, golf, starturi vesele de role, skateboard, bicicleta, si deja dea ascunselea, baba oarba, zero in cutie happysper ca ti-am fost de ajutor ☺

1 răspuns:
| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat si ce varsta ai.