| Francesska a întrebat:

Buna tupu! As dori sa imi spuneti cum pot vedea daca o minge de fotbal e originala sau falsa? Acum cate va luni am fost cu prietenul la un meci de fotbal in Italia napoli si cand sa plecam un om mai batran mi-a dat "minge cu care s-a jucat meciul" dar nu stiu daca e originala sau nu...sau daca chiar era mingea cu care s-a jucat...

Răspuns Câştigător
| Tinca_Iosif_1994 a răspuns:

Pui mana pe ea.are semne pe ea. dâre, linii care ies in evidenta.si e si certificata. daca ti a dat-o pe aia cu care s-a jucat meciul sigur e originalawinking