| bog16 a întrebat:

Spuneti-mi si mie firme sau magazine unde ati fost angajati sau stiti cate ceva despre ele in legatura cu impartitul fluturasilor, pliantelor etc...

1 răspuns:
| midiots a răspuns:

E foarte simplu, ei iti dau un numar mare de fluturasi(reviste) iar tu mergi si le pui in scari de blocuri si in posta la case iar apoi scrii pe o foaie toate straziile unde ai impartit fluturasii.Pretu cred ca e stabilit la inceput sau in legatura cu cati fluturasi imparti...