| bog16 a întrebat:

Spuneti-mi si mie firme sau magazine unde ati fost angajati sau stiti cateceva despre ele in legatura cu impartitul fluturasilo, pliantelor etc...

1 răspuns:
| Ada11 a răspuns:

Eu sunt "anganjata" in Avon ca reprezentant vanzari. E super ok, primesti discount(reducere) o anumita suma, in functie de comanda pe care o ai. Cau si eu o slujba de genul de care cauti si tu. Intra in mall-uri si intreaba prin magazine. Pe mine ma mai abordeaza cate o tipa cu un pliant de la Sprider sau Leonardo. Intra linistit si in pizzeri daca ai tupeuhappy(nu ma lua in nume rau).
Sper ca te-am ajutat.
Adewinking