| PeAcE a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme de groaza. Le-am vazut pe toate http://www.cinemarx.ro/filme-horror/ astea si http://www.cinemagia.ro/filme-horror/ astea.
Please cat mai de groaza sa fie! Merci anticipat:*

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Inafara de astea (sute!) de filme chiar nu mai stiu nici unul.

| georgegs a răspuns:

Autopsy.daca.il.vezi.nu-ti.vor.mai.trebui.horor

| iness a răspuns:

Sincer. nu cd ca le-ai vazut pe toate. filmele horror sunt viata mea. si nu le-am vazut pe toatewinking nu ca nu pot sa le scot. ca in maxim jumate de ora. mi se trage un filmstraight face numai ca nu pot sa vad atatea. daca vad 10 filme una dupa alta. nici nu mai vad farmecul. ai vazut drag me to hell [tarata in iad]? mi se pare cel mai genial de pana acum. daca da, zi-mi ceva din el. si poate esti sincera, nu te uiti la thriller.winking daca nu l-ai vazut, ti-l recomand. dar vezi sa nu mananci inainte, si nici dupa. f tare mai este si silent hill. este geniallaughing poti sa mai vezi si "the grudge" este superb. Nu inteleg ce vad unii, la filmul ala nu mai stiu cum se numea. "... activity" sau ceva in gen. cica e de groazastraight face dar nu m-am speriat de loc. in fine. mai poti sa te uiti. nici final destination 1, 2, 3, 4 nu m-au speriat. sunt cam praf.winking nu stiu. shutter am auzit ca e bun, trebuie sa-l vad si eu. cred ca zilele asteahappy a si am uitat sa mentionez, sunt a-7-a si am 12 aniwinking de cand sunt mica numai cu horror traiesc. uite id meu pentru mai multe filme, si detalii : futics_xg. pai si filmethinking uite-te la the last house of left. sau ceva in genlaughing adica ultima casa pe stanga. nu e chiar horror. dar e tarebig grin. avea dreptate, uite-te la autopsywinking am auzit ca e genial. am sa ma uit si eubig grin Daca le-ai vazut pe toate, incearca sa te uiti si la alte genuri de filmewinking Oricum nu prea ai cum sa le fi vazut pe toateoh go on am o intrebare. cati ani airaised eyebrows? Pentru ca multe filme dintre alea pe care le-ai aratat tu. sunt interzise sub 18 ani. nu zic sa nu te uiti. dar tu ai zis ca le-ai vazut pe toate. si inca mai vrei, deci nu te-au prea surprinsstraight face cand vezi atatea deja ori te plictisesti ori nu stiu. nu sunt genul taustraight face. cu horror. poate iti merge si cu SFwinking deci uite un film pe care NU ti-l recomand. si sper ca nu l-ai vazut, ca ti-ai stricat toata viata. AVATAR.deci este oribil. nu stiu cum de a primit atatea premii. ala nu este de niciun genstraight face pot zice ca e cartoon. pentru ca 95% din film este pe calculatorwinking deci ala nu e film. e desen animatwinking ideea e buna dar filmul e praf. doar efectele, si cum e facut e bine atat.happy a si app Uite-te la The Orphan. nu este chiar groaza groaza dar e f tarehappy mi-a placut enorm. ideealaughing dar eu tot la drag me to hell am ramaslaughing)) mda. poate ti-am fost de ajutorwinking Succeshappy

| geoolina a răspuns:

Tamara sau tarastema in iad

| zuzy074 a răspuns:

Pai nu stiu daca le-ai vazut. dar in fine
-exorcizare lui emily
-ceilaltii
-credo
-The Exorcist. nu stiu daca o sa ti se para infricosatoare dar am incercat sa te ajut.

| leonardoboss a răspuns:

Saw 7