| bistriteanul a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri faine pentru PSP, ca ma plictisesc si nu am ce face! In vacanta ma duc in tabara si as vrea sa ma mai joc si pe-acolo... Dau fundita celui care imi spune cele mai multe jocuri!

4 răspunsuri:
| bistriteanul explică:

Omule bun, doresc jocuri pentru PlayStation Portable daca nu-ti poti da seama prin prescurtarea PSP! Ce mi-ai spus tu este egal cu zero! Va rog terminati cu raspunsuri stupide! Am mai patit-o inainte cu o fraiera care n-avea habar, eu am intrebat daca merge cwcheat la gran turismo si ea imi spune ca are Sony psp si vrajeli de prost gust!

| adytzu2010 a răspuns:

Metin2, nfs most wanted, nfs carbon, gta san andreas, gta 3, gta bucuresti, gta Romania 2, xpand rally2, miniclipuri laughing, king of the road, delta force 5, drivingspeed2, richard burns rally, claw, santa claus trouble, ford racing 2, mercedez benz race, si cam atat! sa stii ca is foate faine jocurile!

| adytzu2010 a răspuns:

Fundita?

| Dragunov5767 a răspuns:

Scuze acum am vazut si eu anuntul daca esti on poate mai discutam de jocuri ca si eu am psp si iti dau 20 de jocuri acum: 1.GTA Vice City Stories 2. God Of War Chanis Of Olympus 3.God Of War Ghost Of Sparta 4.NFS Most Wanted 5-1-0 5. Tekken Dark Resurrection 6. Spiderman 3 7.NFS Undercover 8. Dantes Inferno 9. Daxter 10.Little Big Planet 11.Naruto shippuden ultimate ninja heroes 3 12.NFS pro street 13. Oddworld abes exoddus 14. Oddworld abes oddysee 15.Silent hill origins 16. Tekken 6 17.Dead or alive paradise(Iti recomand sa joci cu cw cheat pentru nude version) 18.Silent hill shattered memories 19.Gta liberty city stories 20.Ben 10 protector of earth (nu ma uit la seriale dar ii fain jocul) si 21 (CHIAR DACA NU L-AM ZIS MAI LA INCEPUT) MONSTER HUNTER FREEDOM UNITE ii fainut jocul contacteaza-ma ca sa mai vorbim de games si alte apps pentru psp