| alex5556 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o sulutie de imi curata ecranul tactil de la telefon

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Exista la magazinele specialiazate in accesorii de mobil sau unde iti cumperi asa ceva solutii diverse.Dar daca nu ex. in mall cam la orice supermarket(auchan de ex) servetele umede de ster ecranul LCD.Sunt foarte bune si pentru un telefon cu tachscreen(la asta cred ca te-ai referit prin ecran tactil).Eu din acelea folosesc pentru mobilul meu cu ecran ''tactil" si sunt multumita!

1 răspuns:
| Draaaaven a răspuns:

Cu servetelul umed e cel mai usorlaughing