| kevin1399 a întrebat:

Spuneti-mi si mie telefonul vostru preferat. Daun funda pentru cel mai classic raspuns!

Răspuns Câştigător
| chemicalX a răspuns:

IPhone, Nokia 5230. funda?

9 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Samsung Galaxy S. Foarte frumos tongue

| Petronela a răspuns:

Samsung Corby; x

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Eu am un telefon foarte clasic.si dupa cum vad cam toata lumea are laughing
Samsung E2510.

| anamaria91 a răspuns:

Nokia 3100 laughing
A facut turul camerei, peretilor, clasei, mijlocul strazii, a cazut in vana plina cu apa. E vechi de 4 sau 5 ani de zile, are net, bateria tine 5 zile full daca vorbesc, 7, 8 zile daca nu vorbesc...
Telefon clasic!

| hayley a răspuns:

Samsung Corby happy

| Nanduuu a răspuns:

Samsung F-210winking! e faintongue! de asta am eubig grin

| iahim97 a răspuns:

Sony ericsson w660i. arata ca un telefon universal. asa cum il stie toata lumea

| Gabi_7072 a răspuns:

Nokia N95. 8GB.