| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai participat la un concurs pe facebook, si ai castigat, iar premiul se trimite prin colet, se plateste?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca respectivul concurs a fost organizat de niste anonimi, premiul se trimite doar telepatic.

| Ronnix a răspuns:

Daca respectivul concurs a fost organizat de niste anonimi, premiul se trimite doar telepatic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu exista asa ceva. Oricum, sa zicem ca prin absurd ar trebui sa platesti ceva, cel mai mult poate fi 30 lei si se plateste celui care-ti aduce coletul. Daca iti cere cineva mai mult sa stii ca e pacaleala. Atentie!