| Tadotaki_8217 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un nume de caine [ mascul] puppy dog eyes!

12 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cuțu

| dannys a răspuns:

Lord sau Sam.

| mona a răspuns:

Rambo,rocky,rex

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Bundi si misuhappyhappy
funda? asa se numesc cateii meihappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rex, Bobby, Beethoven, Flufli, Coco
http://animale.acasa.ro/......12791.html

| BlueDog a răspuns:

Doky, Nitro, Tao, Sam, Thor, depinde de cum arata, de ce rasa e, ce culoare are, ce pozne face( ii poti spune ''domnul roade tot", bineinteles daca e cazul), etc.

| vLd a răspuns:

Rocky
Bull
Rex
Timi
Muschi

Dar numele depinde si de rrasatongue

Succes

| SnowWw a răspuns:

Sharky,rocky,balan,gica

| OriginalSmile a răspuns:

Depinde de rasa sau marime, temperament, dar deoarece nu prea sunt informatii eu spun: Rocky! E numele meu preferat de cainelove struck
Daca nu iti place numele asta, cauta pe google, ca sunt sute!winking... Funda?puppy dog eyes

| teddy07 a răspuns:

Mikky, piky, bobi, rexy, rex, grivei... sper sa iti fie de ajutor :d.