| Alexaaa. a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos cum pot pune doua personaje din sims in pat sau cum pot construi in casa am nevoie de ceva?
Va rog dau funda:*

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Daca doresti sa-i duci in pat, dai click pe patul respectiv si apoi: " nap " sau " sleep "; depinde ce doresti tu sa faca. Iar ca sa contruiesti, depinde ce Sims ai. Daca ai Sims 2, iti trebuie neaparat inca un Sims pentru asta, dar la Sims 3 poti construi automat.

Succes!

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Pai pentru a putea pune 2 persoane in acelasi pat, fa click pe unul trimitandu-l la culcare si apoi pe al 2 -lea in acelasi pat!
bafta!:* happy

| cornculapte a răspuns:

Ca sa ii pui in pat, selectezi primul personaj, dai click pe pat si "Relax", apoi selectezi al doilea personaj si faci la fel. Dupa ce ambele personaje se afla in pat, iti vor aparea o serie noua de optiuni si de acolo vei selecta ce vrei sa faca in continuare.
Pentru a construi ai nevoie de jocul original, nu descarcat de pe net, ceea ce banuiesc ca nu ai pentru ca nu mai e "la moda" acum sa-ti cumperi cd-uri originale, plus ca e scump. Vara-mea si-a luat cd original Sims 2, in urma cu aproximativ 4 ani, cu 1 milion jumatate.

| Mar a răspuns:

Pai in primul rad daca vrei ca cele doua personaje sa doarme trebuie sa se iubesca. dupa care dai click pe pat si sleep. le dai ordin la ambele personaje.
succes

| Alexaaa. explică:

Pai si cum pot avea o cas ain sims?

| Alexaaa. explică:

Pai si o casa cum pot avea?

| cornculapte a răspuns:

In orasele pe care le ai "din oficiu" ai si case "din oficiu". Si la sectiunea "Houses & Lots" (sau ceva de genul, nu-mi mai amintesc exact) sunt case pe care le poti plasa in oras. Deci daca nu ai Sims original, iti cumperi una din casele acelea.