| ElGreco88 a întrebat:

Salut, de ce componente am nevoie pentru a construi un amplificator pentru doua boxe cu o putere 50 de w? Multumesc frumos

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Poti cumpara un kit de acest gen: http://www.okazii.ro/......-a56113531

o sa mai ai nevoie (in mare) de un transformator, o stabilizare si o carcasa

| fldany2013 a răspuns:

De cat sa te chinui sa iti faci ( costa si mai mult si dureaza mult mai mult), cumpara-ti unul ca-i mai ieftin!

| ElGreco88 explică (pentru fldany2013):

Dar fericirea e mai mare, daca pot sa spun asa. una e cand il faci tu alta e cand il cumperi gata facut big grin.