| Bee123 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste porecle pentru numele Bianca(in afara de Biancutza, Biancutzica sau ByBy). Va rog, dau FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binks.

Bink

Bee

Bella

Bubu

Beibi

Bizi

Bika

Biu

Bitzi

Bica

Benci

Bissi

Bianela

Bika:

Sper ca te-am ajutat!

15 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Bubu
Bia
Be [se pronunti Bi; D]

| Vögeln a răspuns:

Iata niste idei: Bitza, Bibitza, Biby, Boby, Bobo, Bia, Anca, Ancutza, Anica, Anitza, Bitzy, Botzy
Dar multe sunt legate de comportamentul sau aspectul tauhappy (in special de defecte:-D). Poreclele nu poti sa ti le dai tu. Ti le dau cei din jur caracterizandu-te intr-un singur cuvantwinking, care te reprezintawinking.
Sper ca te-am ajutat!kiss fundita?

| Iasmiine a răspuns:

Beia.

| VanessaTPU a răspuns:

Bee love struck (Bi)
Biu
Biulet
Biutza
Biulici
Biush
Bibilus
Fundita?happy

| Bibi16 a răspuns:

Bia,Bella,BeeBee,Biba,Bibu,Bi,Bubu,Bibusor,Buburuza.

| ioana_3915 a răspuns:

Byu, Bya Bia
Bibi
Biu
Bee
Biuletz
Bie
Biutza
Biulici

| User26 a răspuns:

Bya; bib; bB; byutza; biib...bb; byu`;.

| Pιxxιε a răspuns:

Bibica,Bobo,Bia,Bii si in caz ca te cheama Anda, Banda-suna dragut!happy
Sper ca te-am ajutathappy

| danielasisi a răspuns:

Bia
Bibi
Biu
Bubi
Bibu
Bib
Bee
Biuletz
Bie
Biutza
Biulici
Bubu
Bella
Bibilush
Bytzy
Bitzyke

| Nobodyy a răspuns:

Bya
Bubu
Bitz
Bika
Buby
~Yoni.

| Alexandra_2209 a răspuns:

Bia,Boo,By, Anka(d la biAnka), Bya, sau... poti pur si simplu sa iti pui porecle ...in funchie d culoarea fav: Pinkie, Orange(olly) etc sau.in functie de ce iti place de ex:
-dc iti plac prajiturile : Coockie
-dc iti pl dansul: Danda rolling on the floor-
si nu stiu, in general, poreclele le gasesc ff bine prietenii. \
Am o pr p cre o cheama Andreea si nu am nici o iddee dc i se zice Bolo
Sau am o alta pr. care avea porecla Anestezie rolling on the floor si acum i se zice Anne. Sunt tot felul de porecle. Succes!

| Anne_1161 a răspuns:

Bibi
Biu
Bubi
Bibu
Bib
Bee
Biuletz
Bibix
Buba
Bibilush
Biush
Bytzy
Bitzyke
Bie
Biutza
Biulici
Bubu
Bibishor

| dolce_6727 a răspuns:

Poti incerca:
-Pufu
-Bynka
-Bybynkutza
-Byca
-Bya
-Bubu
Iti plac? daca mai vrei sa-mi spui, poate chiar si pentru al doilea nume al tau.
Funda? :d

| kent_3680 a răspuns:

Biia este destul de furmos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binks.

Bink

Bee

Bella

Bubu

Beibi

Bizi

Bika

Biu

Bitzi

Bica

Benci

Bissi

Bianela

Bika:

Sper ca te-am ajutat!Funda?