| BBcoth a întrebat:

Imi spuneti si mie niste porecle faine pentru numele Bianca? In afara de Bibi si Bia... Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Bya, biencuta, biuta, bii, bibi, bibisor, bibiloi, biu Bebe

Bibu

Bi
bitsy

bibu

bixie

bee Bibishor, fundita :X?

9 răspunsuri:
| Yollanda;x a răspuns:

Biu, Biutza, Bib, Bichi, Bibu, Bubu, Biulici, Biencuta, Bebe, Bella, Beibi, Bibilus, Biush, Bubulina, Bicutica, Bibisor, Bicuta, Bubix, Binki, Biu, Bibiloi, Bib, Bibiluc, Bibitz, Bitsy, Bixie, Biencush, Bibitza

| Gropiţe a răspuns:

Intotdeauna mi. a placut numele Bianca si porecla asta Bibi. Nu stiu de ce vrei alta. Altele nu mai stiu. Nici nu cred ca mai sunt. Sry big grin

| lollopop a răspuns:

Bubilaughing, backy, bitzi, bucky, Bexy, Babilaughing, Bitza, Barbie, Bonnie, Bi, Bib...

| Amelia_5771 a răspuns:

Biencuţa, Bubu, Bubix, Binky şi încă un nume cu totul deosebit, Bella.

| maddy0212 a răspuns:

Bibics

| evelin_1888 a răspuns:

Byu

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Bubu, bella, biencuta, bobo, bubb, bebe, bilus.
fundita?

| ancamaria99 a răspuns:

Bibilika laughing laughing

| exctasy a răspuns:

In loc de bianca=bancalaughing eu asa ii zic prietenei mele