| misteriosul negru* a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sa-mi imblanzessc papagalul meu Jako sa nu ma mai muste

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pai daca nu-i dai de mancare?!? Vad ca intrebi lumea cu ce sa-l hranesti si saracul Jako rabda de foame pana afli tu! Normal ca te musca!

| Aenoenienanonim a răspuns:

Trebuie sa il lasi sa mai si iasa din cuscawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La circ imblanzitorii de lei folosesc un cadru de lemn sau un scaun pentru a pastra distanta si un bici impletit din piele plus fire sintetice.
Incearca si tu ca pe delfini cu peste oceanic ceva, as fii paranoic sa-ti spun ca ai nevoie de o botnita de papagal tongue
Electrosocuri sau am mai avut eu unu care-l amenintam cu rotisorul de la cuptor, cum deschideam usita cum se facea cumintehee hee