| obsercvayr a întrebat:

Spuneti-mii va rog, niste replicii sa o scot pe prietena la intalnire. pana acum stiu doar una : Am o problema, mama mi-a zis ca daca nu ies pana maine la o intalnire ma da spre adoptie happy

mai spuneti-mi voie big grin

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Fără supărare, dar mie mi se pare cea mai stupidă replică. Dacă vrei să iasă o fată cu tine, nu inventa tot felul de porcării și minciuni, pur și simplu invit-o în oraș.
Dacă cineva m-ar invita la o întâlnire cu replica aia, cu siguranță aș refuza.Asta e părerea mea.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu as zice sa treci la subiect:

"Mi s-a oprit penisul din respirat, stii gura la gura?"

Noroc.big grin

| duuh a răspuns:

Ce naiba...

| PerfectLife a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi mai bine sa o inviti pur si simplu decat sa ii spui replici antice si de prost gust(poti sa ii iei si un buchet de flori ca sa fii mai sigur).

| RaLuaCH a răspuns:

Puteti sa faceti un proiect cv impreuna si in timp ce citesti zici sa te auda : vrei sa iesi cu mine maine? si continui cu cititul. succes asta mi-a facut-o prietenul meu si a mers. fundita?:*