| ADRYangel a întrebat:

Spuneti-mis si mei niste nume pentru facebook dar fara semne dinalea cu inimioare sau alte chestii ca nu merge la facebook...as vrea de exemplu(adry cool sau adry sweet) ceva de genu adica da punetia adry si langa un cuvent in engle sau in romana

Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Adry Snitel Parfumat, Adry (Si numele tau de familie), Adry crazy girl, adry xD, Adry Arrr, dar cel mai potrivit e adry si numele tau de familie pentru ca asa se pune, mie unu mi se pare urat cand nu iti dai numele adevarat

5 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Adry Adryiana,ceva de genu suna chiar foarte bine. Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? puppy dog eyes

| Gabriel1 a răspuns:

Adry gigolo italiano 10$.

| ADRYangel explică:

Mai aveti si alte sugestii?

| ioanaCUTU a răspuns:

Adry swwet

| adrisss a răspuns:

Heii facebook... numele de fam si prenume nu e odiosul hi5 rolling on the floor