| flyflaviu a întrebat:

Spuneti o intamplare traita/auzita care sa contina elemente para/suparanaturale cea mai buna are funda

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna! o intamplare mai bine zis un fenomen al naturii straniu si supranatural este padurea baciu. Daca cauti pe internet despre ea vei vede niste poze foarte ciudate.Copacii sunt indoiti, rasuciti unii peste altii.Mai multe detalii pe internet.:*

5 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Pai intr-o zi scriam ceva si vorbeam cu o fata si ma intreba despre ce e vorba si eu nu vroiam sa zic. ea se enerveaza si imi spune: parca vad ca e vorba despre aia, aia, apoi vine cineva si bla bla bla si fix ce a zis ea se intampla si eu nu ii spusesem asta se pune?
* aia, cineva, bla sunt doar niste cuvinte care inlocuiesc ce a spus ea "

| ligiligi a răspuns:

Un alt fenomen supra natural sunt muntii bucedi.Nu am fost acolo dar am vazut un material in care scria ca daca mergi acolo te incarci cu multa energie si te simti mai bine.Bye.

| BlackDarkAngel a răspuns:

Eu am trait asta: Eram in baie, noaptea. Ma spalam pe dinti, ma pregateam pentru culcare. Prosopul agatat de usa cade singur. Am zis ca este o simpla intamplare.Cand l-am pus iar a cazut. Si tot asa,pana am inceput sa ma sperii si l-am lasat jos. Ma uitam cu atentie si se misca foarte incet si lent singur. Nu venea spre mine,ci spre cada din baie. Am pus piciorul pe el fiind foarte speriata si s-a oprit. Sub prosop nu era nimic. L-am pus la loc,si nu a mai cazut. Cand m-am intors spre oglinda,care era putin mai sus fata de oglinda,am vazut o picatura de sange minuscula care se scurgea in jooooss pana iesise din chenarul oglindei. Am inchis ochii, i-am deschis din nou si disparuse. Am incercat sa fug dar usa era blocata (mai aveam pasta de dinti in gura, dar nu mai constientizam si voiam sa fug). Am tras de clanta usii pana s-a rupt. Am inceput sa tremur si am ramas blocata, parca inghetasem de frica. In spatele meu vedeam o umbra, cand m-am intors era doar mama. Clanta era la loc, iar usa nu mai era blocata! Si...cand m-am dus in pat am vazut ochii cuiva pe tavan.Nu aveau culoare, nici nu mai vedeam de frica. Am incercat sa adorm, dar nu am putut si pana in a doua zi mi s-au umflat de tot ochii de somn. Cam asta a fost! S-a intamplat acum 1 an, pe 13 februarie. Am notat asta in jurnalul meu de aceea stiu data!
Nu stiu daca ma credeti, dar a fost o experienta INGROZITOARE!

| ovidiumt a răspuns:

Eu candva daca puneam mana pe oameni ii incalzeam atat de puternic de zici ca puneai un fier de calcat pe ei