| anonim_4396 a întrebat:

Salut.ma pricep foarte bine sa confectionez origami dar din pacate nu am unde sa le vand stie cineva unde as putea.ma gandeam la un blog daca este bine asa cum si unde imi fac cont si sa fie gratis.mai dati-mi voi idei dar nu ziceti in targuri sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Http://www.webnode.ro/

Iti poti face un site/ blog aici. Softul e in romana si il inveti repede. Poti crea diverse pagini in functie de tema figurilor de origami: animale, plate, decor.
Pui poze si scrii o descriere si pui un pret.

| roxanamariaa a răspuns:

Incearca cu o pagina de facebook, o sa te ajute mult! happy
Pe facebook sunt multe " grupui " de publicitate si o sa ai multe like-uri repede happy

| Ibanez a răspuns:

Iti faci o pagina de facebook, te faci cunoscuta, mai intai in oras, epuizezi orice calea de a te face populara!
Incepi cu lucruri complicate si cu preturi mici, apoi faci aceleasi lucruri dar la preturi mai mari, faci oferte, te duci la expozitiiwinking e foarte usor daca chiar iti pasa de asta!