| hellras3rd22 a întrebat:

Stie careva cand va reveni fulltilt poker?adica cand o sa mai putem juca acolo?

Răspuns Câştigător
| mrscry1 a răspuns:

Daca nai cont, fa-ti unul repede si inscriete la pokerschol apoi vezi ca ai niste teste de facut, raspunzi la intrebari si primesti bilete la turnee, in functie de teste si premiile cresc, poti incerca eu am facut 64 de euro moca fara sa depun

11 răspunsuri:
| mrscry1 a răspuns:

Si eu il astept ca pe apa dar sint slabe sanse.deocamdata ma joc la pokerstars ca e asemanator ca soft si la inscriere sint niste smecherii cu care faci putini banuti fara sa depui

| hellras3rd22 explică (pentru mrscry1):

Adica cum faci bani fara sa depui dau funda spune-mi

| mrscry1 a răspuns (pentru hellras3rd22):

Sau inscriete la pokerstrategy si dupa ce faci testul primesti 50 de euro la titan poker, daca ai nevoie de ajutor la test contacteaza-ma pe mesenger

| hellras3rd22 explică (pentru mrscry1):

Care e adresa mai exact

| mrscry1 a răspuns (pentru hellras3rd22):

Www.pokerstrategy.com/ trebuie mai intii sa faci cont,. este gratis

| mrscry1 a răspuns (pentru hellras3rd22):

Www.pokerstrategy.com/ trebuie mai intii sa faci cont, este gratis

| mrscry1 a răspuns (pentru hellras3rd22):

Www.pokerstrategy.com trebuie mai intii sa faci un cont, este gratis

| hellras3rd22 explică (pentru mrscry1):

Ma refeream adresa aia de la pokerschool

| hellras3rd22 explică (pentru mrscry1):

Si adresa de pokerschool care e daca mai e alta in afara de pokerstrategy

| hellras3rd22 explică (pentru mrscry1):

Si adresa de pokerschool care e daca mai e alta in afara de pokerstrategy
.

| mrscry1 a răspuns (pentru hellras3rd22):

Faci cont la pokerstars si dupa aia vezi ca in loby sus scrie scoala de poker dai acolo si te inscrii...problema e ca trebuie sa astepti 24 de ore dupa ce te-ai inscris ca sa poti face primul test

| mrscry1 a răspuns (pentru hellras3rd22):

Daca nai cont, fa-ti unul repede si inscriete la pokerschol apoi vezi ca ai niste teste de facut, raspunzi la intrebari si primesti bilete la turnee, in functie de teste si premiile cresc, poti incerca eu am facut 64 de euro moca fara sa depun