| x.nails a întrebat:

Stie careva detalii despre poker-ul online? Si anume daca eu depun 100$ si bonusul este de 100$ = 200$ in contul meu. Daca ma apuc si joc ii pot juca/pierde pe toti 200$?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Da, poti juca bonusul si il poti pierde. Citeste regulamentul.

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te apuci nici online, nici la cazinouriwinking
E mai rau ca un droghee hee

| Goofy77 a răspuns:

Joaca linistit asa am inceput si eu si cu 2000 si am ajuns la 4000 castig si mai apoi la 7000(euro) pierdere deci sucesuri