| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva de unde pot cumpara un pack din ala cu 6 carioci Carioca Glow sunt nu stiu ce carioci care poti sa desenezi pe bluze, pantaloni(haine) si nu stiu de unde pot sa gasesc, dar eu merg in niste magazine des:
in Real, Kaufland si in complexu` Euro
Vreau sa stiu de unde pot sa gasesc aceste carioci va rog ca mane plec in TM si tree sa aflu pana mane
Fundoi mersi

1 răspuns:
| abstract3D a răspuns:

laughing marker nene imediat ala daca vrei sati imprime si pe partea cealalta laughing