| mads a întrebat:

Stie careva niste versuri mai frumoase?love struck si mai speciale?

3 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sper ca nu te deranjeaza franceza:
Je veux d'l'amour, d'la joie, de la bonne humeur,
Ce n'est pas votre argent qui f'ra mon bonheur,
Moi si'veux crever la main sur le coeur
Allons ensemble, découvrir ma liberté,
Oubliez donc tous vos clichés,
Bienvenue dans ma... réalité!

| Mihai7best a răspuns:

Asculta Nimeni Altu, Nane, Vescan, Indiferent, Solo toate piesele merita ascultate de la ei

| Unique_9671 a răspuns:

Ai pus prea mult suflet, Nu-ti face corectie! N-ai gresit cu nimic, Deci ia-o ca pe o lectie.

Ne ascundem dupa defecte ca faptele sa para perfecte. Scopul : Sa nu parem ceea ce oglinda vrea sa ne reflecte!

Zambetu`i fals ca de 0bicei.Nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei. Te pierzi us0r cand v0rbesti despre acea fata.Care era preferata ta odata

Credeam ca daca ai aripi, zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…

Parea totul pierdut.In drum mi'ai aparut.In tine am vazut.Alt inceput...