| CriCri a întrebat:

Stie cineva acre sunt toate stadiurile si nivelele de la fiecare nivel de pe penguinfarmer.ro? Vreu raspunsuti de genul : nr nivel = nr puncte = stadiu (Crescator de Salata sau altele). Nu vreau raspunsuri de genul cauta pe sau vezi pe.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CriCri explică:

@justinuk nu am inventat nimic.Da un search pe google si vezi ca il gasesti.

| justinuk a răspuns:

Este prima oara cand aud penguinfarmer de si cred ca este ceva invet de tine hai cai tare...(: