| smilerz19 a întrebat:

Stie cineva alte carti SF de genul Twilight sau Harry Potter? Pls. Dau fundita. :*

Răspuns Câştigător
| Aries90 a răspuns:

" Scoala de vrajitorie ", " Bestiile ataca ", " Puteri periculoase ", toate scrise de Rose Sabin, editura Nemira.

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Avatar sau 2012

| lencikk a răspuns:

Fetita celei dea sasea luni (este o serie de 4 carti) scrisa de monny witcher ti-o recomand cu toata increderea si sunt sigura ca vei i captata in aceea poveste si iti va placea cartea:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna plina de Helley Amstrong. geniala.Este vorba de un varcolac si o fata normala.Nu,nu e copiata dupa amurg deoarece a aparut inainte. Lectura placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cronicile din narnia filmul ii super fain cartea nu stiu exact