| pure9 a întrebat:

Stie cineva cat costa un Htc Desire HD la cosmote, pret fara abonament, Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Telefonul costa la cosmote( fara abonament) preţul de 2.399 lei, TVA inclus.

Foarte buna alegere vrei sa faici el are procesor de 1GHz, ecran LCD senzitiv de 4, 3 inch, camera foto de 8 MP, memorie internă de 1.5 GB şi slot pentru carduri MicroSD de până la 32 GB (achiziţie separată), la care se adaugă conectivitate: 3G HSDPA până la 14.4 Mbps, HSUPA până la 5.76 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth şi port USB 2.0.