| mihaela_1014 a întrebat:

Stie cineva la ce pret se gaseste nokia 5800 la abonament cosmote?happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici preturi la Nokia 5800 - Cosmote
http://www.mobime.ro/......smote.aspx
Bafta!

| Minks a răspuns:

E prea scump pentru ce ofera. Am si eu 5800 si pot sa spun cu mana pe inima ca nu merita mai mult decat e cotat pe piata second hand, fie el si nou. Incearca sa te indrepti catre ceva cu Android, Symbianul de pe Nokia e prea slab ca sa mai merite cumparat. Cat despre pret, depinde de fiecare dealer de telefonie. Unii mai fac reduceri, deci cel mai bine ar fi sa te duci sa intrebi.

| andiflorescu a răspuns:

Eu am cumparat anul trecut in februarie la un abonament de 9.97 euro cu 759 lei dar merge fffff prost softul, se blocheaza des si cand este lasat in frig face niste dungi groaznice pe ecran si devine inutilizabil pana se incalzeste, si ca sa afli pretul acum du-te in orice magazin germanoswinking

| lavy_2894 a răspuns:

Preturile sunt in functie de starea telefonului
incepe de la 400 de lei pana pe la vreo 600lei