| eu_8219 a întrebat:

Stie cineva ce a facut la scoala la abilitati practice? vreau si eu sa imi spune-ti plz! Cat imi multe informatii plz!big grin

Răspuns Câştigător
| Ali27 a răspuns:

Pai daca dai search pe google si scrii quilling o sa gasesti o multime de modele de felicitari,invitatii,tablouri sau mai faceam origami, de paste pictam oua, chestii din astealaughing... Funda?:*

2 răspunsuri:
| eu_2871 a răspuns:

Pai eu tin minte ca acum vreo 10 ani laughing crosetam,coseam pe etamina diverse modele,faceam diverse chestii din carton(pahare,case) pe care le decoram dupa cu margele, sau primeam cate o foaie pe care era trasat un desen si noi trebuia sa-l umplem cu diverse materiale, dupa am facut un tablou din seminte laughing de dovleac vopsite sau am mai colorat o foaie cu cerneala si dupa cu picu' am dat frau liber imaginatiei...zmmm cam atat tin minte ca am facut noi... daca crezi ca te-am ajutat pls da-mi fundita

| eu_8219 explică:

Dau funda

Întrebări recente