| Maddalinapunct a întrebat:

stie cineva ceva crema buna pentru cosuri? fundaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand cremele, mai ales in cazul in care ai tenul gras/mixt, nu vor fi eficiente. Un tratament pe care l-am folosit si am fost foarte multumita de rezultate absolut de fiecare data(l-am mai folosit si cu intreruperi)este Zineryt.Il poti folosi si tu, dar numai in urma unui control dermatologic care te asigura ca este totul in regula daca-l folosesti(in unele cazuri poate face mai mult rau decat bine).

3 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Eu folosesc o crema anti acnee de la firma gerovital plant! Este foarte buna si ma dau mereu! nu imi mai apar cosuri sau puncte negre si sunt foarte multumita de ea!

| YepIsSuspended a răspuns:

Echipa TPU REVIVE te roagă să nu mai scrii „fundă„ la sfârșitul intrebării.Oamenii nu trebuie sa raspundă pentru fundițe.Așa că te rog să nu mai scrii așa.
Mulțumesc in numele întregii echipe.

| dudutm a răspuns:

Eu unu m-am luptat vreo 4-5 ani cu cosurile. Am folosit foarte multe creme, dar isi faceau efectu la inceput si apoi parca eram imun la ele, altele erau degeaba. Eu unu m-am vindecat de cosuri cu aloe vera, care e o planta. Are inauntru un gel pe care il dai pe fata. La mine si-a facut efectu foarte repede si au trecut.