| ovidiuvasile a întrebat:

Stie cineva cine a castigat la "schimb de mame" sezonul 14?

7 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Din câte ştiu eu sezonul 14 este în plină desfăşurare, de fapt rulează chiar în acest moment! Câştigătoarele sezonului 13 sunt:
1. LILI AYOUD - Arad (castigatoare)
2. MIHAELA NEGOITA - Craiova
3. NUTI GHITA - Brasov

| ovidiuvasile explică (pentru angel74dm):

Nu este bine. Sezonul 14 s-a incheiat inainte de sarbatori, dar nu am vazut rezultatul la stiri. Acum se difuzeaza reluari la sezonul 14.

| angel74dm a răspuns (pentru ovidiuvasile):

Mda, poate. Oricum altceva nu am găsit, dect asta: http://www.primatv.ro/......ma-tv.html
S-a ales pe 27 dec 2011, deci s-ar putea să fie câştigătoarea sezonului 14.

| ovidiuvasile explică (pentru angel74dm):

Multumesc. Mai urmarim, poate apare ceva.

| camellia_2361 a răspuns:

Buna! si eu sunt curioasa deoarece am participat la aceasta emisiune sezon 14 episod 7 camelia din fam.marian.happy as dori sa aflu daca se poate deoarece am fost plecata din tara atunci cand s-a terminat sezonul 14 si nu stiu cine a castigat happyhappy!:*

| ovidiuvasile explică (pentru camellia_2361):

Ma bucur sa ne cunoastem. Am primit un singur raspuns de la cineva care stie de sezonul 13! Oare chiar nu s-a anuntat la stiri? Daca afli ceva anunta-ma si pe mine. VOI ATI FOST CEI MAI INDREPTATITI SA CASTIGATI.

| roxana9897 a răspuns:

Si eu tot caut raspuns dar nu stiu