| ionutz_7273 a întrebat:

Stie cineva cod pentru barn baddy hi5 pentru coins? plizcrying

5 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Eu folosesc ala cu change ip si am facut o gramada.acum nu prea ma mai tenteaza jocu pentru ca am aproape tot ce se putea cumpara

| Trinitygen a răspuns:

Banii, la orice joc sunt server-sided, si modificarea lor din baza de date este strict illegala, si poti ajunge la inchisoare.

| djciupi a răspuns:

Nu exista asa ceva happy am vazut eu ceva pe net dar nu merge iti arata sus acolo
de ex:
ai 25.000 coins, si bagi hack iti arata 999. 9999. 9999 etc, daca dai sa cumperi o gaina de 67.000(sau cat o costa) nu o sa mearga sad deci nu exista
t/c

| MarYan00 a răspuns:

Si eu caut coduri pentru hi5 dar nu gasesc

| ionutz_7273 explică:

Onyxmonn da-mil si mie te rog frumos dai dd craciun _dannutplizbig grinbig grin

Întrebări recente