| Daniel28 a întrebat:

Salut

Stie cineva cum trec nivelu la barn baddy mai repede?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Izaaaaq a răspuns:

Plantezi cat mai multe plante... ajuti vechinii de buruienii si gandaci
sau rogi pe cineva sa iti puna la tine buruieni. iti iei animale ca si alea dau mult xp... fundita?

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Pui trifoi si dai cu fertilizer ca il culegi imediat faci si experienta si bb coins cand pui mai multe incearca cu buruieni si gandaci daca poti funda pls incearca sa pui cat mai mult red poinsetiia craciunita rosie

| fataroz a răspuns:

Te jocu pe el cat mai mult si plantezi cele mai scupe plante cu ingrasamant

| ilinca_3543 a răspuns:

Planteaza cat mai multe flori