| Arex a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista un hack de coins la barn baddy. daca da spuneti-mi si mie. fundita

Răspuns Câştigător
| Dadditzaa a răspuns:

Depinde pe ce joci daca este vorbe de facebook nu exista insa pe hi5 sunt unele "smecherii" sa castigi ceva bani : incearca sa iti faci cont mic si sa cultivi : morcovi ridichi rosii si din astea mici care la lvl scazut iti ofera coins apoi poti tremite banii prin cerere de ajutor

1 răspuns:
| larry_6465 a răspuns:

Eu nu stiu ca exista hack la barn baddy[bb] eu stiu ca exista la metin2.ro