| Matei01 a întrebat:

Stie cineva conturi de member in jocul pandanda sau unul asemanator numit club penguin? Va rog! Daca imi dati bagati-va mail-u meu matei.neagu19@yahoo.com si zici ca eu ti am dat si iti dau cont pe metin2 ro de lvl 42 cu cal armat si iteme super bune si pe acelasi cont am unu de 62 cu cal militar(magic) si va mai dau cont extrem de bun de pe metin 2 united(server privat) cu care bat pe toti si pe cont e un war mental de 100 si un sura de 81 amandoi cu king si iteme bune rau de tot. Deci va rog imi dati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu unul de pandanda e levelul 6 nu trebuie prin e-mail va rog nu schimbati parola ca mai au nevoie altii de eawinking nume : Adynna parola loveadina Succes. :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat contul si la Altcineva si poate i-a schimbat parola...

| Sergiu233 a răspuns:

Am cont de pandanda si restul deci nu imi trebuie ala de metin

| Matei01 explică:

Adynna232414 vezi ca am incercat sa intru pe contul tau da zice ca numele sau passorwd e gresita tu cumva ma minti? x-(

| Annutza21 a răspuns:

Nu sunt pe club penguin member dar nu vreau sa ti-l dau ca e tare si pe pandanda sunt membru si e metin2 am lvl 104 sin n-am nevoie de el sa-u conturile taletongue

| tavilicu23 a răspuns (pentru Annutza21):

Pot sa imi dai mie un pe pandanda ca iti dau cont mb pe club penguin :-)