| Cezzy a întrebat:

Stie cineva cum le cheama in realitate pe cele 4 fete din " Felinele "? Dar pe vedeta spaniei tot din " Felinele "? Cine imi spune primeste FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Raven-Symoné - Galleria Garibaldi, cunoscută şi ca Bubbles
Adrienne Bailon - Chanel Simmons, cunoscută şi ca Chuchie
Sabrina Bryan - Dorinda Thomas, cunoscută şi ca Do (prescurtare de la,, Do Re Mi")
Kiely Williams - Aquanetta Walker, cunoscută şi ca Aqua.

asta este ceea ce scria pe site-ul lor sper ca te-am ajutat pup funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Intra pe imdb.com, cauti filmul si putin mai jos pe pagia filmului sunt enumerati toti actorii

| Lucky_1145 a răspuns:

Pai sunt :
Raven-Symoné=Galleria
Adrienne Bailon=Chanel
Sabrina Bryan=Dorinda
Kiely Williams=Aqua
Lynn Whitfield=Dorothea
Vince Corazza=Jackal Johnson
Am scris si pe altii dar primele 4 sunt Felinele din film. Sper ca te-am ajutat!