| KaTaNa97 a întrebat:

Cine imi spune cele mai multe complimente ( si frumoase)..pentru fete-PRIMESTE FUNDAAwinking

2 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Scuza-ma, ai picat din cer? Pentru ca semeni cu un inger!
Cat de draguta esti astazi! care este secretul frumusetii tale?
Te-ar deranja daca m-as uita la tine incontinuu, deoarece esti super-sexy!
Spune-mi si mie o persoana mai draguta ca tine, pentru ca eu cred ca tu esti Afrodita!
Cred ca esti reincarc=narea Afroditei, pentru ca esti foarte dragutawinking

| Eusicamatat a răspuns:

Esti frumopasa esti perfecta esti inteligenta te iubesc te ador esti viata mea nu pot respira fara tine... fuindalaughing