| Danny28 a întrebat:

Stie cineva cum pot cunoaste persoane noi in Constanta? Vechii prieteni nu imi erau tocmai prieteni si am ramas fara. Tin sa mentionez ca am 21 de ani si din pacate sunt introvertit.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te legi de un hobby.
Eu în Constanța am ajuns să cunosc pasionații de Seat/VAG, care bagă o groază de bani în niște mașini de tot kcatul, dar în rest sunt de treabă laughing
Sunt și mulți boschetari pe acolo, cu ăia nu îți recomand să o arzi.

| liliana77any a răspuns:

Incearca sa discuti pe diferite aplicatii.

| Danny28 explică (pentru liliana77any):

Am incercat. Imi iau maxim seen

| Cksihja a răspuns:

Te angajezi ca marinar o să cunoști o grămadă de oameni.