| ことみ a întrebat:

Stie cineva cum pot face filmulete, sau sa aranjez imagini.Sau un site, un program ( gratuit). As vrea sa postez si eu pe youtube, dar nu stiu cum sa le fac... Dau fundita+vot.

9 răspunsuri:
| nevermindpeople a răspuns:

Windows Movie Maker [usor de folosit.]
Sony Vegas [greu de folosit.]

| xClementine a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker pe care il ai deja in PC.
Succes!

| Iiiiioana a răspuns:

Http://jaycut.com/ intra aici si vezi daca poti face ceva. eu am reusit sa fac un filmulte super cu asta! fundita?:))

| hehehe a răspuns:

Pai Sony Vegas este cel mai bun program pentru ce vrei tu :D
Uite si un tutorial :p
http://www.youtube.com/watch?v=qXa849N9J9s

| Adela2 a răspuns:

Windows Movie Maker pe care il gasesti in pc-ul tau cautand in start la programe sau ii dai o cautare si il va gasi in pc, cu el poti face filmulete de exemplu cu imagini si melodie pe fundal sau poti face un filmulet care sa cuprinda mai multe video-uri si multe altele dar trebuie sa stii cum sa-l folosesti e destul de complicat. sper ca ti-am fost de ajutor

| brokenangel2011 a răspuns:

Poti folosi: Photodex ProShow Gold
http://www.mediafire.com/? nex7cu5c6f43qxu
sau movie maker care s a instalat odata cu windows ul.

| baterie777 a răspuns:

Da...cel mai usor de folosit (e si gratis) este Windows movie maker
Dai la start -> all programs si vezi ca e acolo. O sa-ti dai singura seama cum merge (e usor) FUNDA?

| onutzaony a răspuns:

Picasa 3 happy