| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa fac bani pe Youtube si as vrea sa postez diferite filmulete si inregistrarile Stirilor din ora in ora si alte filmulete si as vrea sa stiu ce program exista pentru asa ceva? Este un baiat care face ceva asemanator cu ceea ce vreau eu sa fac si il cheama Newsline ROMANIA si am mai vazut si alti oameni care fac la fel.

2 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Da ma, toti vreti sa faceti bani asa doar de pe munca altora.De ce nu vii cu o idee originala si content propriu care sa iti apartina?

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai YouTube cand bagam eu videoclipuri are ceva alogritm (pot mai zice setare in caz ca nu sti ce e ala algoritm) Dupa 3 videoclipuri pe zi nu mai primeste notificare nimeni. Am facut eu mai demult instrumentale mai amatoare si am vrut sa incarc mai multe iar dupa anulari sau asa nu mai notificari nimeni. Poti mai face un cont de la care sa te abonezi tu si sa primesti mesaje pe gmail sau ce mail ai ca sa te anunte cand tu incarci un videoclip. Poti face cateva teste. Gen : anulezi incarcarea, mai incarci peste cat am zis eu. Eu nu am vazut deloc sa fi schimbat algor..setarea dar habar nu am mai exact