| Raul199612 a întrebat:

Ştie cineva cum pot transfea muzica de pe Iphone pe PC?

Am încercat prin iTunes, dar cu ăla pot doar pe pc pe iphone, nu si de pe iphone pe pc...

2 răspunsuri:
| AnthonyWhite a răspuns:

Daca scrii pe google in engleza chestia asta gasesti si poze si texte si videoclipuri

| nuestenimic a răspuns:

Buna depinde de aplicatia care o ai daca te uiti bine pe Appstore o sa vezi ca la unele aplicatii poti sa transferi pe itunes si cand intri pe itunes si dai acolo unde ati apare Iphone si meniul lui si mai jos ai aplicatiile respective daca ai una care o folosesti o sa-ti apara si intri in aplicatia respectiva si copi fisierul respectiv sau sa muti si tu direct pe aplicatie ca e mai simplu daca ai nevoie dar daca nu te pricepi uitate pe google si cauta ca ti-as arata dar n-am cum Succes sper ca ti-am fost de ajutor