| LaraMaya a întrebat:

Stie cineva cum sa sterg prieteni de pe FACEBOOK?

Răspuns Câştigător
| paulaaaaa a răspuns:

Cum esti pe pagina persoanei respective, acolo unde scrie "prieteni" doar dai clic si la sfarsit iti apare sterge prieteniahappy

4 răspunsuri:
| LaraMaya explică:

Mersi

| LaraMaya explică:

Da iti dau funda rena99! la ce foloseste funda asta?

| LaraMaya explică:

Nu merge sa iti dau funda

| rena99 a răspuns:

Se procedeaza astfel: in dreapta fotografiei de profil ( nu chiar in dreapta.putin mai incolowinking ) unde scrie prieteni, abonati si lasa un mesaj. apesi acolo pe prieteni si iti apare o lista. ultima din lista este scoate din lista de prieteni.si gatawinking sper ca te-am ajutat... Funda?winking